West Horizont Kft.

1081 Budapest, Kiss József u. 8.

                  E-mail: westhorizont.kft@upcmail.hu  Nyilvántartási szám: E-000384/2014

 

                                                                                                                                      

Képzés keresés

Képzéseink

okj szakképzések

 

okj oktatóközpont

 

Banki, befektetési termékértékesítő okj tanfolyam

OKJ szám: 51 343 01 Rész-szakképesítés ÚJ OKJ TANFOLYAM! E: 000384/2014/A024

A Banki, befektetési termékértékesítő tanfolyam díja: 210.000.-Ft.
Okj vizsgadíj: 80.000.-Ft /Befizetendő a vizsgára jelentkezéskor!/

Képzési idő: 4 hónap  
Egy összegben történő befizetés esetén 10.000.-Ft kedvezményt adunk.
Kamatmentes részletfizetési lehetőség a tanfolyam ideje alatt!
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

FEOR száma: 3612 Pénzintézeti ügyintéző
A tanfolyamról bővebben:
A banki termékértékesítő elsősorban a hitelintézetek és a pénzügyi vállalkozások hálózati egységeiben lát el feladatokat, azonban alkalmas a központi adminisztratív területeken bizonyos feladatok ellátására. Ügyfélkapcsolatot létesít és gondoz. Az ügyfelek részére szakszerű tájékoztatást nyújt a termékekről (akár összehasonlító szemléletben is), elősegíti az értékesítési és kockázati besorolását. Értékesíti a pénzügyi szolgáltatási termékeket, az ezzel kapcsolatos teljekörű dokumentációs feladatkört ellátja. Részt vesz az ügyfelek pénzforgalmának lebonyolításában, mind számlapénz, mind készpénz esetében, fizetési számlához kapcsolódó termékeket és szolgáltatásokat értékesít és nyilvántart. Pénztárat és helyi értéktárat kezel, helyi ATM-et üzemeltet. Közreműködik a hálózati egységek nyitásában, zárásában, részfeladatokat lát el a készpénzellátásban. Lakossági, mikro, kis és középvállalati hiteleket értékesít, és részt vesz a hiteldöntés előkészítésében.
Hiteladminisztrációs feladatokat lát el és hitelmonitoringot végez. A befektetési termékértékesítő a befektetési szolgáltató hálózati egységeiben és központi adminisztratív területeken lát el feladatokat. Ügyfélkapcsolatot létesít és gondoz. Az ügyfelek részére szakszerű tájékoztatást nyújt a termékekről (akár összehasonlító szemléletben is). Elősegíti az ügyfelek értékesítési és kockázati besorolásának elvégzését. Alkalmassági és megfelelőségi tesztet készít. Értékesíti a befektetési szolgáltatási termékeket, az ezzel kapcsolatos teljeskörű dokumentációs feladatkört ellátja. Szabványosított és nem szabványosított tőkepiaci megbízásokat fogad és bonyolít. Értékpapírszámlát nyit és kezel. Figyelemmel kíséri a tőkepiaci folyamatokat és termék-innovációkat. Részt vesz az ügyfélszámla pénzforgalmának lebonyolításában. Pénztárat és helyi értéktárat kezel. Közreműködik a hálózati egységek nyitásában, zárásában, részfeladatokat lát el a készpénzellátásban.
A részszakképesítéssel rendelkező képes:
- banki, befektetési terméket értékesíteni, közvetíteni
- ügyfélszerzési és kapcsolattartási feladatot végezni
- banki és befektetési termékekről tájékoztatást adni és értékesíteni azt
- aktív bankműveleteket végezni
- aktív bankügylethez kapcsolódó döntés-előkészítési és lebonyolítási feladatokat ellátni
- hitelszámlát nyitni és kezelni
- hitelmonitoring tevékenységet ellátni
- passzív bankműveleteket végezni
- lekötési megbízást fogadni
- folyószámlát, pénzt/értéket, valamint váltót és inkasszót kezelni
- pénzforgalmat bonyolítani
- alkalmassági és megfelelőségi tesztet kitölteni és értékelni
- értékpapír és ügyfélszámlát nyitni, számlaműveletet végezni és megszüntetni
- befektetési megbízásokat fogadni és bonyolítani
- kiegészítő adminisztrációs tevékenységet és központi háttérmunkákat végezni

Beiratkozás


Az OKJ-s képzéseinkre és tanfolyamainkra
beiratkozhat minden héten:
kedden 17-19 óráig vagy
telefonon egyeztetett időpontban
Oktató Központunk címe:
1081. Bp. Kiss József u. 8. fszt. 5. 23-as csengő 
Püspöki István
Elérhetőség: 06-20-44-77-511
 
Beiratkozáshoz szükséges: 
 • Érettségi bizonyítvány + 2db. fénymásolata
 • Egészségügyi alkalmassági igazolás
 • Az OKJ tanfolyam díjának első részlete

Kezdési időpontok


Tanfolyamaink kezdési időpontjai:
 • 2017. Február 28.
 • 2017. Március 28.
 • 2017. Április 25.
 • 2017. Május 30.
 • 2017. Június 27.
 • 2017. Augusztus 29.
 • 2017. Szeptember 26.
 • 2017. Október 31.
 • 2017. November 28.
 • 2018. Január 30.

 

A Banki, befektetési termékértékesítő okj képzési modulok:
Gazdálkodási alaptevékenység ellátása (11504-16)
Banki ügyfélkapcsolat és kommunikáció (10137-12)
Banki, befektetési és biztosítási jogi feladatok (10138-16)
Befektetési piac termékeinek értékesítése (10140-16)
Banki piac termékeinek értékesítése (10136-12)

A vizsgáról:
A Banki, befektetési termékértékesítő okj szakképző vizsgára bocsátás feltétele a sikeres modulzáró vizsga, mely szóbeli, írásbeli és gyakorlati részt egyaránt tartalmaz.
A képzésre vizsgagaranciát vállalunk!

A bizonyítványról:
A Banki, befektetési termékértékesítő okj tanfolyam sikeres elvégzése után a Résztvevők államilag elismert Banki, befektetési termékértékesítő bizonyítványt kapnak. EUROPASS a vizsga után  igényelhető!

Várjuk szeretettel a Banki,befektetési termékértékesítő képzésünkön.

Kapcsolat


Kpcsolat

WEST-HORIZONT KFT.

Nyilvántartási szám:  E-000384/2014

Adószám: 11002673-2-431081. Budapest Kiss József u. 8. fszt. 5.
Mobil: +36-20-44-77-511
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
 
Mobil: +36-20-44-77-511
Mobil: +36-30-79-10-232
Telefon: +36-1 / 783-30-68   
Fax: +36-1 / 783-30-68

 

 
 
 

Keresőszavak, ami alapján ránk találhatott

Épületgépészeti tanfolyam okj képzés okj szakképzés okj oktatás okj iskola okj tanfolyam képzés Épületgépészeti anyag és alkatrész kereskedő Képzés tanfolyam okj-s szakképzés iskola szaktanfolyam suli Épületgépészeti tanfolyamok, képzések oktatás Épületgépészeti anyag- és alkatrészkereskedő képzés képesítés Épületgépészeti tanfolyam, szakképzés, okj, képzés, iskola, okj tanfolyam tanfolyam Épületgépészeti csőhálózat- és berendezés- szerelő Tanfolyam Iskola Képzés OKJ tanfolyam okj képzés Víz- Gáz- Központifűtés szerelő szerelő Tanfolyam Iskola Képzés OKJ tanfolyam okj képzés iskola