West Horizont Kft.

1081 Budapest, Kiss József u. 8.

                  E-mail: westhorizont.kft@upcmail.hu  Nyilvántartási szám: E-000384/2014

 

                                                                                                                                      

Képzés keresés

Képzéseink

okj szakképzések

 

okj oktatóközpont

 

Családellátó okj tanfolyam, új okj, okj képzés, új okj szakképzés

OKJ. sz.: 21 481 01 Részszakképesítés ÚJ OKJ SZERINT  E: 000384/2014/A032

Családellátó okj tanfolyam

FEOR : 3512Hivatásos nevelőszülő,főállású anya

Beiratkozás


Az OKJ-s képzéseinkre és tanfolyamainkra
beiratkozhat minden héten:
kedden 17-19 óráig vagy
telefonon egyeztetett időpontban
Oktató Központunk címe:
1081. Bp. Kiss József u. 8. fszt. 5. 23-as csengő 
Püspöki István
Elérhetőség: 06-20-44-77-511
Beiratkozáshoz szükséges: 
  • Nem igényel befejezett iskolai végzettséget.
  • Egészségügyi alkalmassági igazolás
  • Az OKJ tanfolyam díjának első részlete

Kezdési időpontok


Tanfolyamaink kezdési időpontjai:
  • 2016. Szeptember 27.
  • 2016. Október 25.
  • 2016. November 29.
  • 2017. Január 31.

 


Vizsgalehetőség!
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.\\\\\\\\"\\\\"\\"\"">Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A Családellátó okj tanfolyam  ideje: 4 hónap
A Családellátó okj tanfolyam díja: 250.000.-Ft.
Okj vizsgadíj: 80.000.-Ft /Befizetendő a vizsgára jelentkezéskor!/

A Családellátó  okj képzési modul:
Család- és háztartásellátás (11033-12)

A családellátó képzés vizsgájáról:
A Családellátó okj szakképző vizsgára bocsátás feltétele a sikeres modulzáró vizsga, mely szóbeli, írásbeli és gyakorlati részt egyaránt tartalmaz.
A képzésre vizsgagaranciát vállalunk!

A családellátó bizonyítványról:
A Családellátó  tanfolyam sikeres elvégzése után a Résztvevők államilag elismert  Családellátó bizonyítványt kapnak. EUROPASS a vizsga után igényelhető!

A családellátó tanfolyamról bővebben:
 Egyéneknek, családok-, közösségek tagjainak mindennapi életük viteléhez segítséget nyújt (takarítás, gyermek és beteggondozás, mosás, bevásárlás, főzés, felszolgálás, állatgondozási-, kertészeti munkák stb.). Saját takarítási feladatain túl külső takarítási munkákat is ellát. Gyűjti, és szelektíven kezeli a családban, a munkahelyén keletkező hulladékot.Családellátónak elsődleges feladata saját háztartásának vezetése, családjának ellátása, gyermekeinek nevelése, gondozása, beteg családtagjainak ápolása. Ismeretei birtokában képes idegen családok háztartási feladatainak szervezésére, felügyeletének ellátására, illetve részfeladatainak elvégzésére. Gondoskodik az eszközök, élelmiszerek, vegyszerek stb. biztonságos tárolásáról.Háztartási és konyhai eszközöket, gépeket kezel.
Háztartási munkákat (egyszerű ételek főzése, mosás, takarítás, lakásgondozás, házkörüli rend biztosítása) elvégzi.Csecsemő- és gyermekgondozási, betegápolási feladatokat lát el. Segít a gyermekek, betegek, idősek gondozásában, ellátásában, elsősorban a házkörüli munkákvégzésével. Lakások, szálláshelyek, panziók, termelő üzemek, gazdaságok termelő és szociális létesítményeinek helyiségeit és berendezési tárgyait takarítja, tisztítja, fertőtleníti.
Textíliák mosását, javítását végzi.

Várjuk szeretettel a Családellátó képzésünkön.

Mezőgazdasági képzések 
  Falusi vendéglátó 
  Aranykalászos gazda 
  Állatgondozó 
  Állattartó szakmunkás 
  Gazda 
  Mezőgazdasági munkás 
  Mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó 
  Családellátó

Kapcsolat


Kpcsolat

WEST-HORIZONT KFT.

Nyilvántartási szám:  E-000384/2014

Adószám: 11002673-2-431081. Budapest Kiss József u. 8. fszt. 5.
Mobil: +36-20-44-77-511
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
 
Mobil: +36-20-44-77-511
Mobil: +36-30-79-10-232
Telefon: +36-1 / 783-30-68   
Fax: +36-1 / 783-30-68

 

 
 
 

Keresőszavak, ami alapján ránk találhatott

Épületgépészeti tanfolyam okj képzés okj szakképzés okj oktatás okj iskola okj tanfolyam képzés Épületgépészeti anyag és alkatrész kereskedő Képzés tanfolyam okj-s szakképzés iskola szaktanfolyam suli Épületgépészeti tanfolyamok, képzések oktatás Épületgépészeti anyag- és alkatrészkereskedő képzés képesítés Épületgépészeti tanfolyam, szakképzés, okj, képzés, iskola, okj tanfolyam tanfolyam Épületgépészeti csőhálózat- és berendezés- szerelő Tanfolyam Iskola Képzés OKJ tanfolyam okj képzés Víz- Gáz- Központifűtés szerelő szerelő Tanfolyam Iskola Képzés OKJ tanfolyam okj képzés iskola