Családellátó okj tanfolyam, új okj, okj képzés, új okj szakképzés

OKJ. sz.: 21 481 01 Részszakképesítés ÚJ OKJ SZERINT  E: 000384/2014/A032

Családellátó okj tanfolyam

FEOR : 3512Hivatásos nevelőszülő,főállású anya

• Nem igényel befejezett iskolai végzettséget.

• 2016. Szeptember 27.
  • 2016. Október 25.
  • 2016. November 29.
  • 2017. Január 31.

Vizsgalehetőség!
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.\\\\\\\\"\\\\"\\"\"">Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A Családellátó okj tanfolyam  ideje: 4 hónap
A Családellátó okj tanfolyam díja: 250.000.-Ft.
Okj vizsgadíj: 80.000.-Ft /Befizetendő a vizsgára jelentkezéskor!/

A Családellátó  okj képzési modul:
Család- és háztartásellátás (11033-12)

A családellátó képzés vizsgájáról:
A Családellátó okj szakképző vizsgára bocsátás feltétele a sikeres modulzáró vizsga, mely szóbeli, írásbeli és gyakorlati részt egyaránt tartalmaz.
A képzésre vizsgagaranciát vállalunk!

A családellátó bizonyítványról:
A Családellátó  tanfolyam sikeres elvégzése után a Résztvevők államilag elismert  Családellátó bizonyítványt kapnak. EUROPASS a vizsga után igényelhető!

A családellátó tanfolyamról bővebben:
 Egyéneknek, családok-, közösségek tagjainak mindennapi életük viteléhez segítséget nyújt (takarítás, gyermek és beteggondozás, mosás, bevásárlás, főzés, felszolgálás, állatgondozási-, kertészeti munkák stb.). Saját takarítási feladatain túl külső takarítási munkákat is ellát. Gyűjti, és szelektíven kezeli a családban, a munkahelyén keletkező hulladékot.Családellátónak elsődleges feladata saját háztartásának vezetése, családjának ellátása, gyermekeinek nevelése, gondozása, beteg családtagjainak ápolása. Ismeretei birtokában képes idegen családok háztartási feladatainak szervezésére, felügyeletének ellátására, illetve részfeladatainak elvégzésére. Gondoskodik az eszközök, élelmiszerek, vegyszerek stb. biztonságos tárolásáról.Háztartási és konyhai eszközöket, gépeket kezel.
Háztartási munkákat (egyszerű ételek főzése, mosás, takarítás, lakásgondozás, házkörüli rend biztosítása) elvégzi.Csecsemő- és gyermekgondozási, betegápolási feladatokat lát el. Segít a gyermekek, betegek, idősek gondozásában, ellátásában, elsősorban a házkörüli munkákvégzésével. Lakások, szálláshelyek, panziók, termelő üzemek, gazdaságok termelő és szociális létesítményeinek helyiségeit és berendezési tárgyait takarítja, tisztítja, fertőtleníti.
Textíliák mosását, javítását végzi.

Várjuk szeretettel a Családellátó képzésünkön.

Mezőgazdasági képzések
  Falusi vendéglátó